Miloš Vogl - Fotky z lesa

Ze života zvířat

« Předchozí 1 8 14 21 24 25 26 27 Další »

Z brdských říjišť

Z brdských říjišť

Jedním z posledních dobrých jelenů byl dvanácterák, kterého jsem na říjišti po dva roky fotografoval. Skok, který v síle a délce paroží z roku na rok udělal, byl obdivuhodný. Bohužel třetí rok již nepřišel. Snad říjel někde jinde, ale nejspíš i on zmizel beze stop , dalece před vrcholem svých možností.

Z brdských říjišť

Z brdských říjišť

Jednu z posledních fotografií z brdského říjiště jsem nazval "Zrcadlo". Poslední proto,že to byla pro mne opravdu jedna z posledních fotek končící éry analogových fotoaparátů. A zrcadlo? Kéž by se z vodní hladiny, jako z kouzelného zrcadla dala vyčíst budoucnost brdských jelenů. Jak dlouho se ještě z tichých lesů bude ozývat jejich divoké troubení? Nevíme. Co ale víme určitě, že budoucnost brdských jelenů, stejně jako budoucnost všech jelenů v naší zemi je velmi nejistá.

Z jeleních říjišť

Z jeleních říjišť

Staří jelenáři,pamatující "lepší časy". S přicházejícími večery u loveckého ohníčku , ochotně vypráví staré zapomenuté příběhy o lovech jelenů každému - kdo je ochoten poslouchat. ..................V Orlických horách, v lovecké chatě Tulešov 2013

« Předchozí 1 8 14 21 24 25 26 27 Další »
Miloš Vogl - fotky z lesa

Copyright © 2013 Miloš Vogl - všechna práva vyhrazena

Homepage | Administrace | wildphoto.agentura@seznam.cz